Gwiazdka dla dzieci

  • Gwiazdka dla dzieci

22.12.2012 w naszej parafii odbyła się Gwiazdka dla najmłodszych. Dzieci przybyły dość licznie, niektóre w towarzystwie rodziców. Wszyscy mieli okazję obejrzeć świąteczne przedstawienie, które przygotował nasz Klubik. Młodzi aktorzy spisali się świetnie. Pomimo niewielkiej ilości prób dali z siebie wszystko, a nasz czołowy gitarzysta – Paweł Pinkas pięknie akompaniował. W czasie spotkania śpiewały również dzieci z chórku Serduszka.

Całe spotkanie przebiegało bardzo aktywnie, nikt się nie nudził. Ksiądz Marcin tańczył, śpiewał i opowiadał, swoją energią zaraził niemalże każdego. Rodzice wraz z dziećmi śpiewali kolędy, wysłuchali pięknego opowiadania. Kiedy wszyscy pysznie się bawili, pojawił się gość specjalny – Święty Mikołaj. Radość i podekscytowanie towarzyszyło chyba każdemu. Krótka pogawędka, a zaraz potem… ale chwila, chwila, miały być prezenty?! Prowadzący prawie wypuścił naszego Gościa, a tu paczki nierozdane. Jednak już po chwili przybyły elfy z koszami wypełnionymi po brzegi. Nikt nie został bez prezentu, wszyscy uradowani, niektórzy nieco zawstydzeni odbierali paczki ze słodyczami. Zawartość podarków została sprawdzona w ekspresowym tempie, a jeszcze szybciej odbyło się pałaszowanie pyszności. Pod koniec całego spotkania pani Ewa rozdała ryżowe bombki dzieciakom z Klubiku.

  • Wszystkim zaangażowanym w organizację Gwiazdki serdecznie dziękujemy!

 

Anna Niemiec